به اطلاع علاقمندان می‌رسانیم که تدوین ​ویدئو ورکشاپ‌های تابستان و پاییز مدرسه اینورس به اتمام رسیده و هم‌اکنون آماده خریداری هستند. قیمت ویدئو هر ورکشاپ 15 هزار تومان بوده و در صورت خرید هم‌زمان ویدئو چهار ورکشاپ، مبلغ نهایی شامل 10 هزار تومان و درصورت خرید هم‌زمان ویدئو هشت ورکشاپ، مبلغ نهایی شامل 20 هزار تومان تخفیف خواهد شد. پک‌های خریداری شده از طریق پیک در سطح تهران و از طریق پست برای تمام شهرهای دیگر قابل ارسال است. لازم به ذکر است که هزینه ارسال برعهده سفارش‌دهنده خواهد بود.برای اطلاعات بیشتر با آموزشگاه به شماره 22047724 ​تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.


اطلاعات خود را جهت خرید بسته وارد نمایید:

نام و نام خانوادگی

تلفن همراه

ایمیل

کدپستی

آدرس

در مسیر موفقیت شغلی و Personal Branding
سینا فرهمند
15،000 تومان
مشاهده جزئیات
انتخاب

Personal Branding راهکاری است که بواسطه آن می‌توانید برخی از ویژگی‌های یک برند را در یک انسان قرار دهید. به این ترتیب تمامی افراد از هر شغل و تخصصی می‌توانند در زمینه‌های کاری خود صاحب اعتبار، شهرت، شخصیت و ارزشی قابل ارائه همچون یک نام تجاری یا برند شوند. Personal Branding چیزی نیست که تاکنون از داشتن آن محروم بوده باشید. همه ما حتی در حال حاضر این برند شخصی را داریم اما نکته مهم و قابل توجه اینجاست که آیا این برند شکل گرفته برای موفقیت در شغل و حرفه‌ شما مناسب است یا خیر؟ ممکن است برخی از ویژگی‌های شکل گرفته که افراد دیگر بواسطه آن شما را به خواطر می‌آورند، ایده‌آل شما نباشد؛ به همین علت با شرکت در این ورکشاپ مهارت تغییر تفکر افراد در رابطه با خودتان را بدست خواهید آورد. مسلما یادگیری مهارت برندسازی شخصی به تنهایی کافی نبوده و با جهت‌دهی آن به سمت موفقیت شغلی افراد، این ورکشاپ را برای شما چندین مرحله کاربردی‌تر و کارآمد‌تر کرده‌ایم. حال با وجود آنکه بخشی مخاطبین مدرسه اینورس از هنرمندان هستند، با توجه به نیاز مبرمی که هنرمندان در ارائه خود و یا آثار هنری خود دارند، این ورکشاپ با این موضوع انتخاب و ارائه شد. در این ورکشاپ مدیریت ارتباط فردی و ارتباط‌سازی را آموخته و در انتهای ورکشاپ در رابطه با تیم‌سازی صحبت خواهد شد. از دیگر موارد ارزشمند این ورکشاپ می‌توان به شناختِ قابلیت‌های فردی و فعالیت داوطلبانه افراد برای دستیابی به یک Elevator Speech بدون نقص اشاره کرد.

روند طراحی کانسپت فضا و شخصیت در یک فیلم هالیوودی
سهیل دانش اشراقی
15،000 تومان
مشاهده جزئیات
انتخاب

سهیل دانش‌اشراقی، کانسپت آرتیست ایرانی، اخیرا چندین پروژه سینمایی داخلی و خارجی را پذیرفته و به پایان رسانده است. یکی از آخرین کار‌های وی طراحی کانسپت و تصویر‌سازی برای فیلم هالیوودی Krampus است که به واسطه انجام آن تجربیات ارزشمندی را بدست آورده است. وی در طی این ورکشاپ بصورت موردی به تک‌تک این تجربیات اشاره کرده و موارد قابل توجه و کارآمدی را با شرکت‌کنندگان به اشتراک می‌گذارد. پیش از این در مدرسه اینورس ورکشاپ‌های نقاشی دیجیتال از پایه شروع و در همان جلسه به اتمام می‌رسید، اما این ورکشاپ یک قدم جلوتر از برنامه های قبلی، پا را از آموزش تکنیک صرف فراتر گذاشته و انتقال تجربه را از طریق واکاوی پروژه‌های واقعی و حرفه‌ای امکان‌پذیر کرده است.

یک صبحانه حرفه ای
علیرضا اردوبادی
15،000 تومان
مشاهده جزئیات
انتخاب

افراد زیادی را می‌شناسیم که از شغل خود رضایت کافی ندارند و همیشه رویای موقعیتی بهتر را در سر دارند. رضایت درونی، از مهمترین عواملی است که افراد برای دستیابی به آن، پیش از هرچیز میبایست خود را بشناسند. اغلب مواقع شناختِ افرد نسبت به درون خود منجر به انتخاب مناسب‌ترین شغل خواهد شد. شرکت‌کنندگان این ورکشاپ در ابتدا برای شناختِ بهترِ خود روش‌های مناسبی را آموخته و در بخش دوم این ورکشاپ رزومه‌نویسی در سطح بین‌المللی را بصورت گروهی تجربه می‌کنند. استاندارد‌هایی که افراد با رعایت آنها، شانس بسیار بالاتری برای پذیرش در شغل مورد علاقه خود خواهند داشت. محتوای آموزشی این ورکشاپ صرفاً برای افراد جویای کار نبوده بلکه برای افراد دیگر با سابقه فعالیت حرفه‌ای نیز کارآمد خواهد بود. در انتهای این ورکشاپ ارائه‌دهنده در رابطه با چگونگی ثبت سابقه فعالیت به درست‌ترین شکل ممکن در پروفایل LinkedIn نیز اشاره خواهد کرد.

لذت استاپ موشن
عقیل حسینیان
15،000 تومان
مشاهده جزئیات
انتخاب

استاپ موشن نام یکی از تکنیک‌های محبوب دنیای انیمیشن است که در آن، بواسطه ایجاد حرکت‌های تدریجی اجسام، تهیه تصویر از هریک از حرکات و نهایتا درکنارهم قرار دادن این تصاویر، به توهمی از حرکت خواهیم رسید. در این ورکشاپ، این تکنیک پرکاربرد بصورت عملی و کاملا کاربردی به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود. در بخش اول این ورکشاپ ارائه‌دهنده قوانین و اصول پایه انیمیشن را بصورت تئوری معرفی کرده و پس از آن مشغول به انیمیت کردن یک Object ساده در حضور شرکت‌کنندگان می‌شود. در طول مراحل این انیمیت نکاتی در رابطه با نرم‌افزار‌های تخصصی این کار، چگونگی نورپردازی و چیدمان مطح شده و سرانجام در بخش پایانی ورکشاپ، ارائه‌دهنده با کمک و مشارکت شرکت‌کنندگان و با توجه به مباحث آموزش داده شده، یک کار مشترک را با تکنیک Pixilation تولید می‌کند.

تاثیر موسیقی کلام در ارتباطات
هادی رحمانی و صادق لشگری
15،000 تومان
مشاهده جزئیات
انتخاب

در این ویدئو چگونگی تنفس درست در زمان استرس و حضور در جلسات مهم کاری را آموخته و با میمیک‌های مختلف زبان، زاویه سر و گردن و لبخند درونی آشنا خواهید شد. تمرینات عملی ارائه دهنده با شرکت‌کنندگان این ورکشاپ را مشاهده کرده و اصول ساخت صدای تاثیرگذار را خواهید آموخت. دیگر مباحث ارائه شده در این ویدئو به شرح ذیل است:

  • • شناخت زیری و بمی صدا
  • • آموزش استفاده از کل وسعت صدا در کلام
  • • معرفی حجم صدا
  • • معرفی ریتم در کلام
  • • معرفی آکسان‌گذاری
  • • آسیب‌شناسی و بهداشت حنجره
  • • شناخت دیافراگم
  • • شناخت نقش حنجره در تولید صدا
  • • آموزش تنفس دیافراگمی
  • • تعریف مفاهیم واج و واجگاه

مخاطبین این ورکشاپ غالباً افرادی از مشاغلی هستند که ایجاد یک ارتباط صحیح کلامی، نقش موثری در ارتباط و حرفه‌شان دارد. همچنین شرکت در چنین ورکشاپی برای مدیران، بازاریابان، مسئولان روابط‌عمومی، نمایندگان خدمات مشتریان، مدرسین، مسئولان پذیرش، مسئولان فروش و ... بسیار مناسب و کار آمد خواهند بود.

ماجرای آگهی های کپی یا مشابه
شهرام سیف هاشمی
15،000 تومان
مشاهده جزئیات
انتخاب

در ابتدای این ورکشاپ مباحثی با محوریت موضوع آگهی، مخاطب، پیام، کانپست، ایده کلی، ایده (بصری/کلامی) و تکنیک خلاقیت مطرح شده و پس از آن نمونه‌ آگهی‌های با شباهت زیاد معرفی خواهد شد. در بخش دیگر این ورکشاپ شرکت کنندگان، با کمک ارائه دهنده ، نمونه‌ها را بررسی، تجزیه و تحلیل و نهایتا بر پایه "استراتژی خلاقیت"، ایده‌پردازی خواهند کرد.

شهرام سیف‌هاشمی در این ورکشاپ تلاش می‌کند تا افراد را در استفاده از واژه کپی محتاط‌ترکند. وی در این ورکشاپ عنوان می‌کند که بیشتر از آنکه به واژه کپی رجوع کنیم میبایست فکر کنیمکه آیا تحلیل ما از آگهی درست است یا خیر. در حقیقت در آگهی‌ها چند مفهوم متفاوت می‌تواند با تصویری یکسان به نمایش گذاشته شود و این مورد را نمی‌توان کپی نام برد.

مخاطبین این ورکشاپ غالباً دیزاینرها و افراد علاقمند به مباحث خلاقیت هستند و همچنین شرکت در چنین ورکشاپی برای دانشجویان رشته‌های گرافیک و مدیریت تبلیغات بسیار مناسب و کار‌آمد خواهند بود.

طراحی پوستر با تکنیک تایپوگرافی و Handwriting
حامد حکیمی
15،000 تومان
مشاهده جزئیات
انتخاب

حامد حکیمی در طی این ورکشاپ مراحل طراحی یک پوستر به روش دستی با کمک گرفتن از خوشنویسی را مد نظر قرار داده و با اتود‌های مختلف، مباحث پایه Hand Writing را به شرکت‌کنندگان نمایش می‌دهد. پس از آن در محیط نرم‌افزار به بررسی امکانات تایپوگرافی و معرفی انواع فونت و چگونگی بهره‌وری از آنها در محیط نرم‌افزار پرداخته است.

طراحان‌گرافیک در سطوح مختلف مقدماتی و پیشرفته، مدیران‌هنری در شرکت‌های تبلیغاتی، علاقمندان به تایپوگرافی و ... از مخاطبین این ورکشاپ خواهند بود.

روند تولید کاراکتر برای انیمیشن سه بعدی
فراز صیادی اسکویی
15،000 تومان
مشاهده جزئیات
انتخاب

در ابتدای این ورکشاپ بخشی از مدلینگ کاراکتر در زیبراش انجام شده و قبل از ورود به نرم‌افزار مایا مفاهیم توپولوژی روی آن انجام و شرح داده می‌شود. در ادامه مدل برای اسمبل شدن به نرم‌افزار مایا انتقال یافته و پس از آن مباحث ریگینگ، استفاده صحیح از Joint ها و چگونگی تعیین میزان تاثیر‌گزاری هر Joint بر مدل ساخته شده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فراز صیادی‌اسکویی تجربیات شخصی خود را در تکنیک‌هایی نظیر Mirror کردن Jointها، کنترل کارکرد درست چشم، تاثیر حرکت آنها بر عضلات صورت را در این ویدئو شرح داده و همچنین بصورت تخصصی بر روی حرکت مچ و ساعد که دو پارامتر سخت در ریگینگ هستند، بصورت عملی کار خواهد کرد. در ادامه ساخت متریال را مطرح کرده که در آن به Hyper Shade و آموزش استفاده صحیح ازDisplacement ، Bump و Normal Map می‌پردازد. در انتهای ویدئو فایل رندر شده توسط موتور رندر Render Man را وارد نرم‌افزار Nuke کرده و پس از انجام اصلاح نور و رنگ و اعمال کردن عمق میدان به یک Beauty Shot نهایی می‌رسد.

تعداد بسته های انتخاب شده: عدد

مبلغ پرداختی: هزار تومان