آخرین رویداد ها
ورکشاپ ساخت پایه‌های عکس دکوراتیو
ورکشاپ ساخت پایه‌های عکس دکوراتیو

در بخش ابتدایی ورکشاپ مباحثی چون خلاقیت و تجسم تصویر به صورت حجم مطرح شده و انواع وسایل مورد نیاز برای ساخت و ساز مورد بحث قرار می‌گیرد. پس از بررسی ویدئو و تصاویر مرتبط، دربخش دوم، ساخت یک اثر بر روی کاغذ و بصورت حجمی آغاز شده و تا شرکت‌کنندگان ...

یکشنبه
19
آذر

14:00 الی 19:00

مدرسه اینورس

60000
تومان


در بخش ابتدایی ورکشاپ مباحثی چون خلاقیت و تجسم تصویر به صورت حجم مطرح شده و انواع وسایل مورد نیاز برای ساخت و ساز مورد بحث قرار می‌گیرد. پس از بررسی ویدئو و تصاویر مرتبط، دربخش دوم، ساخت یک اثر بر روی کاغذ و بصورت حجمی آغاز شده و تا شرکت‌کنندگان همگام با ارائه‌دهنده تا انتهای تولید اثر پیش خواهند رفت.

 

بهتر است افراد با ساخت و سازهای دستی و تکنیک رنگ‌آمیزی دستی به میزان ابتدایی آشنایی داشته باشند.

 

پس از این ورکشاپ افراد با ساخت و ساز وسایل دکوراتیو آشنا شوند، شناخت بهتری از وسایل کم اهمیت محیط پیرامون خود پیدا کرده و درصورت وجود علاقه، سازه‌های کوچک و کاربردی دکوراتیوی را حتی با هدف فروش آماده کنند.

 

مخاطبین این ورکشاپ غالباً طراحان ، تصویرگران، معماران و علاقه‌مندان به تولید آثار دست‌ساز هستند.

 

100 درصد درآمد حاصله از این ورکشاپ، به زلزله‌زدگان غرب کشور تقدیم می‌گردد. مبلغ ورودی پایه این ورکشاپ 60 هزار تومان تعیین شده است و درصورتی که علاقمند به مشارکت بیشتر در این جریان هستید، امکان پرداخت مبلغ بیشتر در روز برگزاری ورکشاپ نیز وجود خواهد داشت. پس از برگزاری مجموعه ورکشاپ‌های برنامه‌ریزی شده برای کمک به زلزله‌زدگان و پس از جمع‌آوری مبلغ تمامی ورکشاپ‌ها، مراحل کمک‌رسانی از طریق شبکه‌های اجتماعی مدرسه اینورس قابل پیگیری و مشاهده خواهد بود.

 

تاکنون یک ورکشاپ از این مجموعه، با عنوان "در ماتم بیستون" و با ارائه علی کیانی امین برگزار شده است.

برای ثبت‌نام در این رویداد بر روی "این لینک" کلیک کنید.