عکاسی پایه
در این دوره تمامی اصول و مفاهیم بنیادی عکاسی به همراه تمرینات عملی برای درک بهتر آموزش داده می‌شود و مخاطبین این دوره در پایان آن می‌توانند به سطح بالایی از دانش عکاسی دست پیدا کرده و ژانر تخصصی خود را انتخاب کنند. دانشجویان پس از اتمام این دوره می‌توانند: 1- شناخت و درک مناسبی از مفاهیم بنیادی عکاسی بدست آورند 2- با ابزار‌ها، تکنیک‌ها و شاخه‌های گوناگون عکاسی آشنا شوند 3-چگونگی فعالیت در بازار کار، کسب‌در‌آمد و ادامه تحصیل در این رشته را بشناسند 4- دانش حرفه‌ای عکاسی خود را در زمینه‌های گوناگون افزایش دهند.
10
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
30
ساعت
مدت زمان هر جلسه
3
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره

این دوره برخلاف کلاس‌های دانشگاهی و یا برخی از آموزشگاه‌ها که مفاهیم تئوری در قالب تعداد جلسات بالا عرضه می‌شود نبوده و در طراحی این دوره سعی شده است تا مفاهیم کاربردی و عملی که هنرجو در طی عکاسی به عنوان چالش با آنها رو‌به‌رو می‌شود آموزش داده شده و مورد بحث و تحلیل قرار گیرند. همچنین از آموزش مفاهیم تئوری مطلق، نظیر تاریخچه عکاسی و ... خودداری شود تا بازدهی کلاس دوچندان گردد؛ چرا در عکاسی‌، انجام کار عملی از هرچیزی مهمتر است.

 

  • تیپ کلاس درسی

برای انجام تکالیفی که در طول هفته به هنرجویان داده می‌شود، دانشجویان در راستای تعامل بیشتر با یکدیگر و افزایش میزان بازدهی، امکان تقسیم‌شدن به گروه‌های 2 الی 3 نفره را خواهند داشت. با وجود این تقسیم‌بندی، در نهایت هر هنرجو موظف به انجام تکالیف خود خواهد بود. در پایان این دوره، یک موضوع عکاسی برای ژوژمان پایان ترم تعریف خواهد شد و آلبومی با حداقل 10 تصویر از هنرجویان دریافت خواهد شد.

 

  • خروجی دوره

در پایان این دوره هنرجو می‌تواند شاخه تخصصی خود در عکاسی را انتخاب کرده و در بخش های گوناگون آن مانند خبری، تئاتر، پرتره، مادلینگ، تبلیغاتی و ... مشغول به فعالیت شود.

 

وحید شریفیان
وحید شریفیان
عکاسی تبلیغاتی ، صنعتی و معماری
نمونه کارهای وحید شریفیان
sacsdvsd
بیذریبرذ
سزشبزسیبز
سیرسیبرس
یبذربیذبیدذلب

جهت آشنایی بیشتر با وحید شریفیان به وبسایت ایشان مراجعه کنید

نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد